O Mnie

Bartłomiej Gieroń

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem na oddziale ginekologii-położnictwa w Świętokrzyskim Centrum Matki i Noworodka w Kielcach. Tam też pracuję do dziś jako starszy asystent, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa. Pracuję również jako asystent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego
Wydziału Lekarskiego w II Klinice Położnictwa, Ginekologii i Endokrynologii Ginekologicznej, gdzie prowadzę zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego angielskojęzycznego. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczyłem w licznych konferencji naukowych, kursach z zakresu ginekologii i położnictwa oraz szkoleniach organizowanych w Polsce oraz za granicą. Pracuję również naukowo będąc współautorem publikacji naukowych, posterów.

Bartłomiej Gieroń

Posiadam liczne międzynarodowe certyfikaty umiejętności:

  • Fetal Medicine Foundation w zakresie ultrasonografii płodowej.
  • Jestem członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology)
  • wielu innych międzynarodowych towarzystw naukowych (m. In. ASRM, ISUOG, ISSVD).

Certyfikaty

Gabinet

Mój główny obszar zainteresowań zawodowych to opieka nad ciążami o przebiegu powikłanym oraz diagnostyka i leczenie niepłodności. Współpracuję z kliniką PARENS w Krakowie, wraz z którą kompleksowo leczę pary borykające się z problemem niepłodności.”

Zapoznaj się z opiniami moich pacjentów